14 Mayıs 2012 Pazartesi

YSL Rouge Pur Couture Glossy Stain 7
YSL ürünleri lüks ambalajlarıyla, altın renkli kaplarıyla her zaman çekici gelir bana. Bu glossy stainler piyasaya çıktığında bayağı beğenildi. Bende alıp denemek istedim ve gerçekten de aldığıma değecek çok güzel bir ürün.

Bu ürün hem lipgloss hem de lipstain karışımı. Lipgloss gibi parlaklığı var ama lipstain gibi de kalıcı. Önce bir kat sürüyorsunuz ve bekliyorsunuz. İlk sürüşte çok sıvı bir halde oluyor ama daha sonra giderek yoğunlaşıyor. Daha sonra ikinci katmanı sürüyorsunuz ve yemek yiyip birşeyler içseniz dahi dudağınızda kalıyor. En çok lipglosslar gibi yapış yapış olmamasını sevdim.

Uygulama aplikatörü fırça değilde doe-foot aplikatör denilen süngerimsi olanlardan. Bunun şekli diğerlerine göre daha değişik. Dudağınıza ince yeriyle de kenarlara düzgün bir uygulama yapmanızı sağlıyor.

Ben rengini çok çok beğenerek aldım. Çoğu rengi koyu geldi ve birkaç pembe de gözüm kalmadı değil :)

5 yorum:

Karbeyazın MakyajDolabı dedi ki...

bu ürünü çok merak ediyorum ya ama bi gloss içinde çok pahalı geliyor vazgçiyorum her sefernde :D çok hoş duruyor di mi :))
güle güle kullan cnm

makeyourmake-up dedi ki...

Teşekkür ederim :) Evet gerçekten çok güzel diğer glosslar gibi değil kesinlikle. Fiyatını hakediyor bence.

Ayshe Rose dedi ki...

YSL rujlari cok begeniyorum ama bu urunu denememistim. Rengini ben cok begendim :)

Yeni takipcinim beklerim bloguma

Sevgiler,

http://www.stylishtimes.net/

MadamB Fashion dedi ki...

lipGloss'un rengi çok güzel tam sevdiğim ton mac'in bu ton bir ruju vardı ona benziyor. Bloguma beklerim :)

Ece Gürbüz dedi ki...

Çok güzel bir renk bence çünkü hem doğal durabilecek hem de gerektiğinde şık bir kıyafete ayak uydurabilecek bir renk. Hem bir de kaliteli, YSL nin ürünleri bir ayrıdır. Güzel bir seçim uzun lafın kısası, bir de çok seviyorum bloğunuzu böyle ürünler rahat takip ediliyor. Sevgilerimi yollarım!:)


www.thatfashionbeat.blogspot.com