15 Ocak 2012 Pazar

2011 en çok kullanılan ürünler


2011 yılında en çok kullandığım yani günlük makyajımı yaptığım ürünler bunlar. Hepsinden

çok memnunum. Neler olduğuna gelecek olursak;

Diorskin Nude Fondoten: Benim cildime gerçekten çok iyi geldi. O kadar doğal duruyor ki elim başka ürüne bile gitmedi.

Mac prolongwear concealer: Bu sene bu ürünle tanıştığıma o kadar memnunum ki. İnce bir yapısı var ve benim için yeterli kapatıcılıkta bir ürün. Tek sıkıntısı heryerde bahsedildiği gibi pompasından çok ürün çıkarıyor ayarlayamıyorsunuz. Ben MAC'ten aldığım sample kutularına bir iki pompa sıkıp birkaç gün oradan kullanıyorum böylelikle ürün kaybını önlüyorum :)

Urban Decay Primer Potion: Göz kapaklarım yağlı olduğu için baz uygulamadan far veya eyeliner süremiyorum hemen gözkapaklarımda birikme yapıyor. UDPP benim için iyi bir baz hergün sürüyorum diyebilirim. Ama son zamanlarda sürmeme rağmen birikme yapmaya başladı. Acaba bozulmuş olabilir mi bilemiyorum.

Benefit powderflage: Concealer'ı sürdükten sonra sabitlemek amacıyla kullanıyorum. Kapatıcının çizgilere birikmesini engelliyor hem de çok güzel bir aydınlık veriyor.

Mac Haute&Naughty Lash Mascara: Bu rimelden o kadar çok memnunum ki bitmek üzere ve bitince hemen yenisini alacağım. Pembe kısmını genelde günlük makyajımda kullanıyorum. Hiçbir topaklanma yapmıyor ve kirpikleri çok güzel ayırarak dolgunluk veriyor. Mor olan tarafınıda daha yoğun olduğu için gece makyajında kullanıyorum.

Bobbi Brown Long-Wear Gel Eyeliner: Günlük makyajımda eyeliner sürmeyi çok seviyorum. Sürmediğim günler kendimi bir garip hissediyorum :) Bu da çok güzel ve kalıcılığından çok memnun kaldığım bir ürün.

Sigma E65 eyeliner brush: Eyelinerımı sürdüğüm fırça. En çok bu fırçayla eyelinerı düzgün sürebiliyorum.

Nars Orgasm Blush: Rengi çok doğal durduğu için günlük olarak elim hep bu allığa gidiyor.

Mac Viva Glam Cindy ruj: Günlük makyajımda ruj sürdüğümde ya bunu ya da angel'ı kullanıyorum. Bu ruj herkeste farklı duruyor. Kimisinde pembe kimisinde daha coral duruyor. Bende pembe duruyor ve duruşunu çok seviyorum. My lips but better diye bir söylem varya bende öyle duruyor :)

Hiç yorum yok: